Benefity pro zaměstnance

Pro váš osobní a profesní růst děláme to nejlepší.

Stravenkový paušál 55 Kč za každý odpracovaný den Vám náleží od prvního pracovního dne a vyplácí se do mzdy. „Láska k REMANTE prochází žaludkem.“

Stravenkový paušál

•	Součástí měsíční mzdy po zkušební době je osobní ohodnocení (KPI), které se vypočítává na základě splnění nastavených kritérií. 
•	Další finanční ohodnocení Vám každý měsíc může přidělit vedoucí oddělení na základě posouzení Vaší aktivity nad rámec pracovních povinností, za zlepšovací návrhy nebo úspory firmě.

Motivační ohodnocení

Od roku 2021 se dovolená počítá v hodinách, k těmto hodinám si můžete přičíst 3 dny zdravotního volna, které můžete čerpat po zkušební době bez jakéhokoliv schvalování.
„Vyrelaxovaný pracovník = šťastný vedoucí.“

Dovolená 22 dnů + 3 dny Sick Days

Příspěvek zaměstnavatele můžete využít po roce spolupráce na hlavní pracovní poměr s pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění

Příspěvek na dopravu je benefit, který mohou využít kolegové, kteří k nám dojíždění ze vzdálenosti více než 20 km. Dopravné je 50 Kč za každý odpracovaný den v místě výkonu práce, tedy v Opavě.

Příspěvek na dopravu

Díky kartě Multisport máte volný či zvýhodněný vstup do více než 1 700 relaxačních i pohybových zařízení ve 300 městech v Česku i na Slovensku. „Sportu ZDAR!“

Multisport karta s příspěvkem zaměstnavatele

S manažery je projednán individuální motivační program, který bere v potaz jejich stimulaci a cíle společnosti.

Manažerský motivační program

Každý může být součástí nových projektů, inovací a zlepšovacích návrhů. Oceňujeme nové nápady, zlepšováky, doporučení a po zásluze je každý spravedlivě odměněn.

Rozjezd nového projektu

Pokud Vás práce baví a naplňuje, otevírá se před Vámi brána možností. U nás si přijde každý na své, stačí se jen dívat kolem sebe.

Kariérní růst

Na každý nákup na maloobchodním webu Autonorma získáte u nás slevu 20 % z repasovaného, nového nebo testovaného dílu.

Sleva na firemní produkty

Do rámcové smlouvy můžou vstoupit ti, kteří jsou zaměstnáni na hlavní pracovní poměr po dobu delší než 1 rok a mají pracovní poměr na dobu neurčitou. Připojit mohou i své nejbližší prokazatelné rodinné příslušníky. „Volej, volejme, volejte!“

Výhodný mobilní tarif

Každý může dle svých pracovních zkušeností a znalostí cizího jazyka vycestovat na služební cestu mimo ČR a poznat s REMANTE kus světa.

Zahraniční pracovní cesty

Účastníme se mezinárodních veletrhů Automotive po celém světě. Nasáváme obchodní atmosféru, komunikujeme se současnými obchodními partnery a hledáme nové.

Účast na mezinárodních veletrzích

Od začátku pracovního poměru můžete využít interní/externí školení nebo vzdělávací kurzy dle aktuální nabídky na personálním oddělení. Nabízíme výuku cizích jazyků, obchodní a produktové školení, školení ve skladě, výrobě, na reklamacích a jinde.

Vzdělávací kurzy a školení (interní i externí)

Obchodujeme a spolupracujeme s celým světem. Znalost cizích jazyků je pro nás důležitá.
„Kolik jazyků znáš, tím víc jsi REMANŤÁK.“

Výuka cizích jazyků

Rychle rosteme, ale chceme si zachovat atmosféru rodinné a přátelské firmy. Máme odzkoušeno, že pracovně-kamarádské vztahy skvělé fungují, proto se potkáváme při různých aktivitách i mimo pracovní dobu.

Teambuildingy

Vytrvalost, píli, rychlost, úsilí, dosahování cílů a chuť vítězit podporujeme a trénujeme na našich tréninkových dnech v tělocvičně, v ringu, v přírodě i ve fitku.

Pravidelné sportovní tréninky (MMA, Crossfit, běh …)

Těšíme se na vašeho mazlíčka, kterého si můžete po domluvě s kolegy přivést s sebou do práce.

Dog friendly office

Nabízíme skvělou výběrovou kávu, živou alkalickou vodu Kangen a Artéskou podzemní vodu.

Nápoje na pracovišti

Pravidelně se setkáváme na firemních akcích, kde se společně bavíme, tancujeme, řešíme a plánujeme.

Firemní akce

Jsme férový a žádaný zaměstnavatel.

Staňte se jedním z nás

KontaktKontaktujte nás

Stavte se
REMANTE GROUP s.r.o.
Na Starém břehu 2756/7
746 01 Opava, CZ
Sledujte

Napište nám